Chcete-li vědět jak ochablý je váš mozek, sáhněte si na svaly svých nohou.

Dr House u barového pultu
Ergonomie u počítače (pokračování článku ze stránky OperaWebSite)
  • Myš
Rukou ohnutou v lokti do pravého úhlu a od zápěstí až po loket položenou na podložce, tedy
ne nataženou. Bolestí „tenisového“ lokte je podle ortopedů dnes ohrožen daleko více nepoučený lid počítačový než poučený a pečlivé rehabilitaci po každém zápase vystavený lid tenisový. Speciální gelové podložky řeší nejen bolest lokte, ale také otlaky na zápěstí.
Důležitá je také velikost myši, měla by dobře padnout do dlaně. Že existují myši tvarované pro levou ruku snad leváci vědí.

Nejzdravější je ovšem myš nepoužívat, ostatně hlodavci přece koušou!, proto kde je to jen
trochu možné, využívejte raději všech možností své klávesnice a klávesových zkratek.
  • Osvětlení
Temné, spoře osvětlené sluje počítačových doupat zdánlivě mají své racionální jádro - zářící
monitor jako by už nepotřeboval další světelný zdroj. Pokud pracujeme pouze s pohledem
upřeným na obrazovku, snad to tolik nevadí. Nutíme-li ale oči neustále přebíhat od rozzářené
plochy monitoru ke špatně osvětleným předlohám či konceptům, které máme rozložené na
pracovní ploše, děláme svým očím medvědí službu. Místnost by přitom měla být celá
osvětlena přibližně stejnou intenzitou, jakou intenzitou září monitor, to je cca 500 luxů a více,
a to pokud možno denním světlem nebo světlem, které se mu svou charakteristikou co nejvíce
blíží, například zářivkami s přirozenými spektrálními charakteristikami.
Pro vaši představu – 500 a více luxů naměříte u slavnostní tabule, u které se nebudete bát jíst
vánočního kapra s kostičkami.

My se věnujeme positivnímu náhledu na zdraví a motivujeme se:

Prevence je medicína 21.století.
Lidi si neuvědomují že je lepší investovat něco málo do zdraví než po čtyřicítce nemocní dávat celou výplatu aby vás udrželi na živu.
Pro vás co utrácíte velké peníze za Actimel a podobné výrobky a snažíte se povzbudit touto komercí svůj 

Imunitní Systém:

živé bacterie Lactobacillus a Saccharomyces Boulardii se skladováním zničí - tudíž používáte pouze tzv. Placebo - pokud tomu věříte, také se může něco povést, ale účinek příznivých bakterií na trávicí trakt a imunitní systém to není.
Neukládejte si vtíravou reklamu do podvědomí, tímto si systém podvědomí plníte sra@kami, které z jedince udělají nesvéprávnou individualitu - tzv. spotřebitelský objekt. Obrazně a s příměrem řečeno.

Pokud potíže máte a jako Prevenci - raději Probiotika v megadávkách- aktivních buněk Lactobacillus a Bifidobacterium jako enterický povlak v kapslích z lékárny.

Při cestovatelských dyspepsiích a průjmech Saccharomyces Boulardii jako český ENTEROL cps je bez předpisu.

Břicho je poutem na ruce a řetězem na nohy, kdo otročí břichu je vždy otrokem. Chceš-li být svobodný, osvoboď se především od břicha. Jíš proto, abys ukojil hlad a nikoli proto, aby ses oddával rozkoši.

OBLÍBENÉ a VYBRANÉ

MENU:

memory Osobnosti foto i videa Fotogalerie celebrity Historie našeho mládí cestování Internet Krásné je žít kodex Štěstí Zaláskujte se Fotografie Příroda a zdraví Láska Cesta pro lásku Videa o lásce Roční období a my Svoboda je štěstí Hory Řecko Hudba pro radost Marie Rottrová Moudro pro tento den Trompete Weekend Benátky - Italie Den pro tebe Folklorní slavnosti Květinové štěstí Vzpomínky What is love Zakynthos Závrať lásky Šťastné dětství Heligonka Irsko Kanada - USA Karel Kryl a Láska bláznivá Korsika Lavičky Letectví a kosmonautika Love Story Líbej mě Přátelství Slovensko Sám se sebou Trubka Verše jako píseň Vlado Kumpan Vtipy a humor Zamilovaný Úsměv Úsměv pro mne Dobré jídlo Dobrý vtip Krajino krajino Lidová muzika Lidové písně Petr Novák Příroda kvete Srdce jako kámen Tine Thing Helseth Vánoce Víno a enologie Waldemar Matuška Úsměv Anny Úvod Anne Sophie Mutter Celline Dion Citáty Dělání Dětská radost Hněv milenců Jahody Jen pro ten dnešní den Josef naše láska Jít pro lásku Koledy Komentář Krásná dudačka Lindsey Stirling Merry Christmas Mike Oldfield Once Upon A Time In The West Paměť Peníze Poděkování Praha matka měst Příroda a my Rock and roll Rodina Smích The Shadows Vivaldi Výlety Zlatá šedesátá Írán AMOR UT LACRIMA Alena Vránová Alessandra Mignacca Amazing Grace Anna Netrebko Antická mytologie Antonio Vivaldi Banán Boney M Božejáci Brilianty Bylinky Bílá růže Chile - Atacama Chile - Patagonie Chtíc aby spal Cinderella Diamanty Divoký horský tymián Drupi Dvojčata a housle Edith Piaf El Condor Pasa Enrico Iglesias Enya Fernando Lopez Gianna Nannini Goodbye My Lover Hmyz Houbaření Houby Hvězdy It's a Long Way to Tipperary Jea Paul Belmondo Ježíšek Jiří Vašíček John Denver Jordánsko Judith Durham The Seekers Karel Kryl Keep smiling Kocourek Kolotoč svět Kvítek jabloňový Kylie Minogue Lada Leonardo da Vinci Les Lipový čaj Loudá se půlměsíc Léto Lída Baarová Maceška Marcus Tullius CICERO Megan Fox Michael Jackson Milan Kundera Mireille Mathieu Mix videa Modlitba Modrý sarafán Most přes řeku Kwai Moře Mustangs Nana Mouskouri Naše kuchyně O Shenandoah Ocamova břitva Olivový olej Olympic Ostrov Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petra Petula Clark Phil Collins Pivní etický kodex Prodaná nevěsta Psychosomatická medicina Předehra Přítel Radkin Honzák Radůza Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Red Hot Richard Adam Rita Pavone Roman Šebrle Sammuel Santorini Sestra sestřička Sex Music Shakira Sissel Sladké višně Spánek Stres Sulika Svatba Tenkrát Tenkrát na západě Twist U Zborova Vanessa Mae Veverka Vitaminy Vosa útočná Vosy Vyznání pro Pepču Václav Havel W. A. Mozart: Turecký pochod Webové kamery When I Fall In Love Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zahrada Zdeničko má Zelenina Áji Úvod a přivítání Čajkovskij Tschaikowsky Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes

Vybraný příspěvek

Měsíční jahody. V předjaří zasejete a v létě již sklízíte odměnu, která postupně dozrává až do podzimu. Jahody, Zahrada, Květinové štěstí

Měsíční jahody Ze semen se pěstují takzvané měsíční jahody. Starší odrůda Rujana plodí celý rok, její plody jsou voňavé a sladké skoro ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...