Deštivý den a pár leteckých vtipů

Letecky
Den deštivý-šel ulicí

Dostane se pilot do pekla. Sám Lucifer ho provází, aby si vybral svá muka.
Otevřou první dveře a v místnosti je kokpit, v něm dva piloti, v očích mají smrt a letadlo se řítí přímo do skály. ˝Ne to ne!˝ říká pilot.
Jdou dál, otevřou druhé dveře a opět kabina, budíky kmitají, piloti se smrtelným potem na čele se perou s řízením a letadlo ve vývrtce padá do moře.
˝Ne, to už vůbec ne!˝ povídá pilot a otevře další dveře. Zde je naprostá pohoda, přístroje ukazují co mají, modré nebe, autopilot řídí, u sedadel pilotů klečí dvě letušky a orálně se starají o piloty.
˝Jo, tak tohleto beru.˝ říká pilot.
˝Jenže to nejde, toto je peklo pro letušky…˝
*******************************************************************************
Pár leteckých vtipů pro tento den (deštivý)

Letí TU-144 na legendární lince z Moskvy do Alma-Aty. Let probíhá normálně až do momentu, kdy se v pilotní kabině začnou postupně rozsvěcovat varovné kontrolky motorů. Pilotům již začíná docházet vážnost vzniklé situace. Jeden z nich zavolá letušku, a sdělí jí: "Máme poruchu motorů. Klesáme a za pár minut se ocitneme na zemi někde v Karakumské pustině. Naše šance nejsou vysoké. Jděte proto do kabiny cestujících a nějak šetrně je připravte na vzniklou situaci. Hlavní je, aby nedělali paniku a seděli na svých místech."
Letuška se na chvilku zamyslí, co by měla konkrétně udělat. Pak vejde do kabiny a požádá o pozornost. Poté užaslým cestujícím oznámí, že pro nadzvukové lety připravila společnost Aeroflot, kromě obvyklého palubního občerstvení, jako zvláštní pozornost také striptýzové představení. Nato se začne ladně vlnit v uličkách mezi sedadly a přitom pomalu odkládá jednu část oděvu za druhou. Nálada v kabině postupně přechází z počátečního ohromení přes příjemné uvolnění až k nefalšovanému veselí.
 Nikoho ani nenapadne podívat se z okénka, žádné oči nezpozorují zvolna se přibližující zemi. Nálada postupně graduje, představení se blíží ke svému vrcholu. Cestující, mezi nimi zejména tradičně temperamentní občané z jihu a ze Zakavkazska, evidentně s nadlidským úsilím udržují zbytky sebeovládání. Letuška, nyní již pouze v kalhotkách, sdělí pasažérům jen jaksi mimochodem, že až si sundá poslední kousek oděvu, letadlo tvrdě přistane v nehostinné krajině. Rozjaření cestující to přijmou jako další dobrý fór a bouřlivě povzbuzují letušku k finále striptýzu. Jakmile je letuška zcela nahá, letadlo se za příšerného skřípění dotkne země. Následuje série prudkých nárazů. Za ohlušujícího rachotu se utrhnou motory, obě křídla i kormidlo. Konečně se letadlo zastaví. V nastalém hrozivém tichu se zničehonic ozve hlasité láteření jakéhosi zpola očouzeného Gruzína, drápajícího se s námahou ven z trosek letadla: "Kurva!........ A stejně, je to kurva!!........ Já jim přece říkal, že je to kurva!!!....... ". Po krátké odmlce se zlostně rozhlédne po té spoušti kolem sebe a dodá: "A ty její fóry, ty jsou fakt kurevský........!!!"
*****
a další ...letecký,
K letišti se přibližuje dopravní letadlo, ze kterého trčí 50 párů nohou. Z intercomu se ozývá kapitán:
"Až zařvu 'TEĎ!', utíkejte jako o život!"

OBLÍBENÉ a VYBRANÉ

MENU:

memory Osobnosti foto i videa Fotogalerie celebrity Historie našeho mládí cestování Internet Krásné je žít kodex Štěstí Zaláskujte se Fotografie Příroda a zdraví Láska Cesta pro lásku Videa o lásce Roční období a my Svoboda je štěstí Hory Řecko Hudba pro radost Marie Rottrová Moudro pro tento den Trompete Weekend Benátky - Italie Den pro tebe Folklorní slavnosti Květinové štěstí Vzpomínky What is love Zakynthos Závrať lásky Šťastné dětství Heligonka Irsko Kanada - USA Karel Kryl a Láska bláznivá Korsika Lavičky Letectví a kosmonautika Love Story Líbej mě Přátelství Slovensko Sám se sebou Trubka Verše jako píseň Vlado Kumpan Vtipy a humor Zamilovaný Úsměv Úsměv pro mne Dobré jídlo Dobrý vtip Krajino krajino Lidová muzika Lidové písně Petr Novák Příroda kvete Srdce jako kámen Tine Thing Helseth Vánoce Víno a enologie Waldemar Matuška Úsměv Anny Úvod Anne Sophie Mutter Celline Dion Citáty Dělání Dětská radost Hněv milenců Jahody Jen pro ten dnešní den Josef naše láska Jít pro lásku Koledy Komentář Krásná dudačka Lindsey Stirling Merry Christmas Mike Oldfield Once Upon A Time In The West Paměť Peníze Poděkování Praha matka měst Příroda a my Rock and roll Rodina Smích The Shadows Vivaldi Výlety Zlatá šedesátá Írán AMOR UT LACRIMA Alena Vránová Alessandra Mignacca Amazing Grace Anna Netrebko Antická mytologie Antonio Vivaldi Banán Boney M Božejáci Brilianty Bylinky Bílá růže Chile - Atacama Chile - Patagonie Chtíc aby spal Cinderella Diamanty Divoký horský tymián Drupi Dvojčata a housle Edith Piaf El Condor Pasa Enrico Iglesias Enya Fernando Lopez Gianna Nannini Goodbye My Lover Hmyz Houbaření Houby Hvězdy It's a Long Way to Tipperary Jea Paul Belmondo Ježíšek Jiří Vašíček John Denver Jordánsko Judith Durham The Seekers Karel Kryl Keep smiling Kocourek Kolotoč svět Kvítek jabloňový Kylie Minogue Lada Laura Leonardo da Vinci Les Lipový čaj Loudá se půlměsíc Léto Lída Baarová Maceška Marcus Tullius CICERO Megan Fox Michael Jackson Milan Kundera Mireille Mathieu Mix videa Modlitba Modrý sarafán Most přes řeku Kwai Moře Mustangs Nana Mouskouri Naše kuchyně O Shenandoah Ocamova břitva Olivový olej Olympic Ostrov Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petra Petula Clark Phil Collins Pivní etický kodex Prodaná nevěsta Psychosomatická medicina Předehra Případy Přítel Radkin Honzák Radůza Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Red Hot Richard Adam Rita Pavone Roman Šebrle SERIÁL Sammuel Santorini Sestra sestřička Sex Music Shakira Sissel Sladké višně Spánek Stres Sulika Svatba Tenkrát Tenkrát na západě Twist U Zborova Vanessa Mae Veverka Vitaminy Vosa útočná Vosy Vyznání pro Pepču Václav Havel W. A. Mozart: Turecký pochod Webové kamery When I Fall In Love Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zahrada Zdeničko má Zelenina Áji Úvod a přivítání Čajkovskij Tschaikowsky Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes

Vybraný příspěvek

Měsíční jahody. V předjaří zasejete a v létě již sklízíte odměnu, která postupně dozrává až do podzimu. Jahody, Zahrada, Květinové štěstí

Měsíční jahody Ze semen se pěstují takzvané měsíční jahody Starší odrůda Rujana plodí celý rok, její plody jsou voňavé a sladké skor...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...