Oko do duše okno Na tom pražském mostě

Praha- město královské

Život v jednom dni
Přátelé, samozřejmě tato zajímavost neušla Google botu, prográmku co běhá internetem a ještě za tepla vydala tento zajímavý elaborát. Víte dík za inspiraci a hlavně jsi šikovný, poučil jsi mne. Vydám se s kamerou na most, možná jiný, možná se sluníčkem a stativem. Videa jsou úžasná.

Děj filmu tvoří sami lidé, co tam prochází nebo podnikají nebo povětšině turisté. Ale ta atmosféra jaká tam vládne - to je na zastavení a nahození tématu o době, o člověku o kráse, o lásce i o sexu.

Shlédněte delší video jako byste byli účastníky mumraje na Karlově mostě, kde tato pohoda vládne. I když klobouky a pokladničky jsou daleko, můžete dary napodobit hozením mincí dětem (vnoučatům) do kasiček doma. Jistě je máte někde uložené.
Teď k tématu láska a samozřejmě sex je tahounem lásky, jsou to hormony hypofysy, nadledvinek přes vyšší nervovou soustavu.
A máme to tady: Oko do duše okno!

Pěkná dívka dobře postavená, urostlá a vyspělá v patřičných proporcích okem proniká snadno! Zvláště, když její úsměv vychází od srdce (jako úsměv Anny Kurnikovové, to je příklad).

 *** Tam kde není láska tam není ani umění a štěstí.
Láska mizí z našeho světa díky naší sobecké hlouposti.
Jde zejména o sex, který nám dělá problémy díky našemu oblečení a díky našemu sobectví.
Sex je pro nás stejně důležitý jako voda, kterou pijeme.
Tak jako bez vody brzo zemřeme žízní tak stejně i žízníme po sexu.
Pokud sex nemáme tak naše duše umírá žízní po sexu.
Podívejme se do přírody zde je sex všude, stačí je jenom pozorně podívat.
Stroj nepotřebuje lásku on je mrtvý!
Člověk je inteligentní živá bytost a potřebuje lásku a sex.
Život to je nekonečný experiment díky kterému se vše zdokonaluje a sex ve spojení s láskou je součástí tohoto velikého experimentu.

OBLÍBENÉ a VYBRANÉ

MENU:

memory Osobnosti foto i videa Fotogalerie celebrity Historie našeho mládí cestování Internet Krásné je žít kodex Štěstí Zaláskujte se Fotografie Příroda a zdraví Láska Cesta pro lásku Videa o lásce Roční období a my Svoboda je štěstí Hory Řecko Hudba pro radost Marie Rottrová Moudro pro tento den Trompete Weekend Benátky - Italie Den pro tebe Folklorní slavnosti Květinové štěstí Vzpomínky What is love Zakynthos Závrať lásky Šťastné dětství Heligonka Irsko Kanada - USA Karel Kryl a Láska bláznivá Korsika Lavičky Letectví a kosmonautika Love Story Líbej mě Přátelství Slovensko Sám se sebou Trubka Verše jako píseň Vlado Kumpan Vtipy a humor Zamilovaný Úsměv Úsměv pro mne Dobré jídlo Dobrý vtip Krajino krajino Lidová muzika Lidové písně Petr Novák Příroda kvete Srdce jako kámen Tine Thing Helseth Vánoce Víno a enologie Waldemar Matuška Úsměv Anny Úvod Anne Sophie Mutter Celline Dion Citáty Dělání Dětská radost Hněv milenců Jahody Jen pro ten dnešní den Josef naše láska Jít pro lásku Koledy Komentář Krásná dudačka Lindsey Stirling Merry Christmas Mike Oldfield Once Upon A Time In The West Paměť Peníze Poděkování Praha matka měst Příroda a my Rock and roll Rodina Smích The Shadows Vivaldi Výlety Zlatá šedesátá Írán AMOR UT LACRIMA Alena Vránová Alessandra Mignacca Amazing Grace Anna Netrebko Antická mytologie Antonio Vivaldi Banán Boney M Božejáci Brilianty Bylinky Bílá růže Chile - Atacama Chile - Patagonie Chtíc aby spal Cinderella Diamanty Divoký horský tymián Drupi Dvojčata a housle Edith Piaf El Condor Pasa Enrico Iglesias Enya Fernando Lopez Gianna Nannini Goodbye My Lover Hmyz Houbaření Houby Hvězdy It's a Long Way to Tipperary Jea Paul Belmondo Ježíšek Jiří Vašíček John Denver Jordánsko Judith Durham The Seekers Karel Kryl Keep smiling Kocourek Kolotoč svět Kvítek jabloňový Kylie Minogue Lada Leonardo da Vinci Les Lipový čaj Loudá se půlměsíc Léto Lída Baarová Maceška Marcus Tullius CICERO Megan Fox Michael Jackson Milan Kundera Mireille Mathieu Mix videa Modlitba Modrý sarafán Most přes řeku Kwai Moře Mustangs Nana Mouskouri Naše kuchyně O Shenandoah Ocamova břitva Olivový olej Olympic Ostrov Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petra Petula Clark Phil Collins Pivní etický kodex Prodaná nevěsta Psychosomatická medicina Předehra Přítel Radkin Honzák Radůza Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Red Hot Richard Adam Rita Pavone Roman Šebrle Sammuel Santorini Sestra sestřička Sex Music Shakira Sissel Sladké višně Spánek Stres Sulika Svatba Tenkrát Tenkrát na západě Twist U Zborova Vanessa Mae Veverka Vitaminy Vosa útočná Vosy Vyznání pro Pepču Václav Havel W. A. Mozart: Turecký pochod Webové kamery When I Fall In Love Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zahrada Zdeničko má Zelenina Áji Úvod a přivítání Čajkovskij Tschaikowsky Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes

Vybraný příspěvek

Měsíční jahody. V předjaří zasejete a v létě již sklízíte odměnu, která postupně dozrává až do podzimu. Jahody, Zahrada, Květinové štěstí

Měsíční jahody Ze semen se pěstují takzvané měsíční jahody. Starší odrůda Rujana plodí celý rok, její plody jsou voňavé a sladké skoro ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...